Vypijte si kávu venku nebo na cestách bez tvorby odpadu

Patříte mezi milovníky kávy a rádi si ji pravidelně dopřáváte i mimo domov a na cestách? Popřemýšlejte, kolikrát jste si tento váš oblíbený nápoj vychutnali v plastovém kelímku, který pak letěl do koše, mnohdy ani ne do tříděného odpadu, protože zkrátka nebyl po ruce? Nejspíš to bude nespočetněkrát. Naštěstí ale ekologické smýšlení zažívá posun k lepšímu, a … Continue reading „Vypijte si kávu venku nebo na cestách bez tvorby odpadu“

Patříte mezi milovníky kávy a rádi si ji pravidelně dopřáváte i mimo domov a na cestách? Popřemýšlejte, kolikrát jste si tento váš oblíbený nápoj vychutnali v plastovém kelímku, který pak letěl do koše, mnohdy ani ne do tříděného odpadu, protože zkrátka nebyl po ruce? Nejspíš to bude nespočetněkrát. Naštěstí ale ekologické smýšlení zažívá posun k lepšímu, a i spotřeba plastových kelímků začíná pomalu ale jistě klesat. I vy můžete udělat takový posun a zamezit tomu, aby byla naše planeta zamořena plasty.

153-1_jedla-brcka-na-piti-6-mm-delka-22-5-cm--cerne--30-kusu

Skvělá alternativa k plastovým kelímkům
Skvělou, a hlavně ekologickou alternativou k plastovým kelímkům, jsou jedlé kelímky. Ty si můžete vzít kamkoliv s sebou a užít si tak třeba odpolední kávu na cestách. A po vypití kávy získáte i chutnou svačinku, protože toto jedlé nádobí můžete po použití jednoduše sníst. Je totiž vyrobené ze 100 % přírodních surovin a bez přidání jakýchkoliv umělých barviv. A navíc váš nápoj udrží po dobu až 12 hodin. Bude vám tak hned chutnat o poznání lépe. K dostání jsou tyto recyklovatelné kelímky v praktických baleních po více kusech.

54_bez-nazvu2

Praktická míchátka pro vaši kávu
Pokud pijete rádi kávu s mlékem a cukrem, není nad to si nápoj moci zamíchat. A k tomu vám poslouží taktéž recyklovatelná a jedlá míchátka. Přibalte si je společně s kelímky z jedlého materiálu na cesty a bojujte proti nadměrnému používání plastů.
Jedlé nádobí – skvělá volba na doma i na cesty
Jedlé nádobí výhodné sady je skvělou a praktickou volbou nejen na cestách, ale také pro domácí použití. Dále si svoje využití najde i v restauracích a kavárnách. Tomuto úžasnému jedlému nádobí přijdete velice rychle na chuť a to doslova. Můžete ho nejen nechat napospas recyklaci, ale také ho můžete dokonce i zkonzumovat. Jak jednoduché. Vyzkoušejte toto inovativní řešení, které si nejde nezamilovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup