Těšit se můžete na večery u táboráků

Už se určitě nemůžete dočkat, až vyrazíte s rodinou nebo i s přáteli na dovolenou. Co kdybyste tentokrát zvolili za svůj cíl Máchovo jezero chatky? Určitě vás tady rádi přivítáme. Máme pro vás nachystáno krásné ubytování, ve kterém naleznete i chladničku. Někteří oceníte i WiFi připojení. V případě vašeho zájmu se na … Continue reading „Těšit se můžete na večery u táboráků“

Už se určitě nemůžete dočkat, až vyrazíte s rodinou nebo i s přáteli na dovolenou. Co kdybyste tentokrát zvolili za svůj cíl Máchovo jezero chatky? Určitě vás tady rádi přivítáme. Máme pro vás nachystáno krásné ubytování, ve kterém naleznete i chladničku. Někteří oceníte i WiFi připojení. V případě vašeho zájmu se na nás můžete kdykoliv obrátit a pobyt si objednat.

Stravovat se můžete ve zdejší restauraci

Můžete pobyt u Máchova jezera chatek velmi dobře spojit i s poznáváním zdejšího kraje. Určitě vás bude zajímat hrad Bouzov nebo Houska. Těšit se můžete na zámek Dětěnice. Zavítat lze do ZOO v Liberci a milovníci historických vozů nezapomenou na muzeum Škody, které se nachází v Mladé Boleslavi. Večer si můžete všichni zazpívat u našeho táboráku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup