Skladování, přeprava snadno a bezpečně

Chcete skladovat a přepravovat zboží, materiál i potraviny snadno a bezpečně? Využijte plastové přepravky vyrobené z polyetylenu, které jsou odolné vůči deformaci, vysokým i nízkým teplotám a usnadní manipulaci se zbožím. Díky tomu, že splňují veškeré normy, jsou vhodné i k přepravě potravin. Díky normalizaci jsou přizpůsobené šířkou i výškou k ukládání na EUR palety … Continue reading „Skladování, přeprava snadno a bezpečně“


Chcete skladovat a přepravovat zboží, materiál i potraviny snadno a bezpečně? Využijte plastové přepravky vyrobené z polyetylenu, které jsou odolné vůči deformaci, vysokým i nízkým teplotám a usnadní manipulaci se zbožím. Díky tomu, že splňují veškeré normy, jsou vhodné i k přepravě potravin. Díky normalizaci jsou přizpůsobené šířkou i výškou k ukládání na EUR palety a lehce stohovatelné.

Přeprava zboží bez poškození

Chcete záruku, že vaše zboží bude přepravováno snadno, bezpečně a bez poškození? Plastové přepravky usnadní veškerou manipulaci se zbožím a ušetří místo i čas a vaše zboží bude dopraveno bez poškození. Na výběr různé rozměry, které jsou normalizované k ukládání na EUR palety a jednoduché stohovatelnosti. Přepravky jsou vyrobeny z polyetylenu a odolné vůči teplotám, deformaci i chemii. Navíc snadné čištění a vícenásobné využití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup