Potřebujete pomoci s prodejem po telefonu?

Máte firmu nebo společnost a potřebujete pomoci s managementem po telefonu? Potřebujete pomoci s přijímáním objednávek a s dalšími službami, které se týkají komunikace po telefonní síti? Kontaktujte externí call centrum UniCall, kde disponují zkušenými odborníky a zaměstnanci, kteří Vámi vybrané služby dokážou splnit na 100%. Navíc je tato firma mezinárodní a čerpá z dlouholeté … Continue reading „Potřebujete pomoci s prodejem po telefonu?“

Máte firmu nebo společnost a potřebujete pomoci s managementem po telefonu? Potřebujete pomoci s přijímáním objednávek a s dalšími službami, které se týkají komunikace po telefonní síti? Kontaktujte externí call centrum UniCall, kde disponují zkušenými odborníky a zaměstnanci, kteří Vámi vybrané služby dokážou splnit na 100%. Navíc je tato firma mezinárodní a čerpá z dlouholeté tradice, nemusíte se bát, že byste šlápli vedle.

Aktivní zákaznický servis po telefonu – to je UniCall

Outbound, inbound, back office – to jsou stěžejní služby, které poskytuje externí call centrum UniCall, které má svoje pole působnosti až v několika evropských zemích. Spravujete firmu nebo společnost, které by rozhodně prospěl aktivní prodej po telefonní lince? Nebojte se sáhnout do vod, kde plují samí renomovaní odborníci. Kontaktujte UniCall a budete na správné adrese, co se týče těchto služeb. Z nabízeného širokého portfolia služeb si rozhodně vyberete. Efektivní řešení pro každou společnost, nebojte se toho, pojďte do toho.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup