Nabídka příslušenství

Kromě kvalitních párty stanů nabízíme celou řadu příslušenství, které vám pomohou si venkovní posezení co nejvíce zpříjemnit. V nabídce najdete například přístřešek, který chrání i lidi stojící mimo střechu, pískové i železné 15 kg zátěže, osvětlení v sadě s úchytem a 10 m kabelem, zahradní nábytek, podlahu sestavitelnou z 25x25cm velkých modulů vyrobených z … Continue reading „Nabídka příslušenství“

Kromě kvalitních párty stanů nabízíme celou řadu příslušenství, které vám pomohou si venkovní posezení co nejvíce zpříjemnit. V nabídce najdete například přístřešek, který chrání i lidi stojící mimo střechu, pískové i železné 15 kg zátěže, osvětlení v sadě s úchytem a 10 m kabelem, zahradní nábytek, podlahu sestavitelnou z 25x25cm velkých modulů vyrobených z tvrzeného PVC a další. Prohlédněte si naši kompletní nabídku a v případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Rádi vám vše zodpovíme.

Skvělá volba

Prohlédněte si na našich internetových stránkách kompletní nabídku párty stanů, které jsou skvělou volbou pro letní zahradní slavnosti i jiné akce. Brání nejen proti prudkému slunci, ale je střecha je vyrobena z nepromokavé polyesterové látky, která má i UV ochranu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup