Půjčujeme po celé ČR

Takřka každému dokáže nebankovní hypotéka pomoci. Lidem s negativním záznamem v registrech dlužníků, těmi s exekucemi nebo těm, kteří mají jiné finanční problémy. Stačí poskytnout nemovitost jako zástavu a za pár dní lze mít potřebné peníze. Nebankovní hypotéka Produkt nebankovní hypotéka funguje stejně, jako kdybyste šli žádat do banky. Počítejte s tím, že bez zástavy … Continue reading „Půjčujeme po celé ČR“

Takřka každému dokáže nebankovní hypotéka pomoci. Lidem s negativním záznamem v registrech dlužníků, těmi s exekucemi nebo těm, kteří mají jiné finanční problémy. Stačí poskytnout nemovitost jako zástavu a za pár dní lze mít potřebné peníze.

Nebankovní hypotéka

Produkt nebankovní hypotéka funguje stejně, jako kdybyste šli žádat do banky. Počítejte s tím, že bez zástavy nemovitosti jako protihodnoty půjčených peněz, nelze ale půjčku získat. Ručit ovšem můžete jak svojí nemovitostí, tak objektem třetích osob. Financovat lze komerční prostory, sklady, družstevní byty, prostě cokoliv.

Splatnost

Nebankovní hypotéka je splatná až na dobu 30 let, stejně jako ta u banky. V jejím případě můžete dosáhnout nízkého úroku, který se pohybuje od 4 % p. a. Využívat tak lze naprosto stejné podmínky, které by vás čekali v bance. Informujte se více.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup