Proč mít srub?

Proč by jste si měli stavět cihlový dům, když si můžete postavit nádherný kanadský srub a to ideálně s nějakým výhledem na hory, pokud bydlíte v Beskydech. K tomu samozřejmě je potřeba nějaký ten materiál jako jsou terasová prkna, předpokládám, že tohle zvládnete sami a pokud jste kutil, tak to pro Vás nebude na obtíž, … Continue reading „Proč mít srub?“

Proč by jste si měli stavět cihlový dům, když si můžete postavit nádherný kanadský srub a to ideálně s nějakým výhledem na hory, pokud bydlíte v Beskydech. K tomu samozřejmě je potřeba nějaký ten materiál jako jsou terasová prkna, předpokládám, že tohle zvládnete sami a pokud jste kutil, tak to pro Vás nebude na obtíž, ale naopak je to věc, kterou si sami můžete udělat.

 

Je více důvodů

 
Dalším důvodem kromě nádherného dřeva je samozřejmě izolační vlastnosti dřeva. Dřevo sice neakumuluje teplo, ale dokáže ho udržet. K tomu je samozřejmě potřeba zvolit správné vytápění. Já jsem pro vytápění v kachlových kamen, nebo pokud jste pro vaření, tak kamna sporáková, která dokáží ohřívat vodu v bojleru a rozvést teplo do domu. Vytápění v tomto případě podlahové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup