Privátní vířivka

Máte zájem si po celotýdenním pracovním týdnu trochu oddychnout. Pak Vám nabízíme naše služby. Naše relaxační studio Al Aqua by Vám rádo nabídla naše služby. Vybrat si můžete jak privátní vířivku, tak i masáže či finskou saunu. Naše služby jsou k dispozici jednotlivcům, párům i větším společnostem. Naše Privátní vířivka dostane Vaše tělo do pohody. … Continue reading „Privátní vířivka“

Máte zájem si po celotýdenním pracovním týdnu trochu oddychnout. Pak Vám nabízíme naše služby. Naše relaxační studio Al Aqua by Vám rádo nabídla naše služby. Vybrat si můžete jak privátní vířivku, tak i masáže či finskou saunu. Naše služby jsou k dispozici jednotlivcům, párům i větším společnostem.
Naše Privátní vířivka dostane Vaše tělo do pohody. Díky tomu, že naše privátní vířivka provádí i hydromasáže, můžete se při jejím pravidelném používání těšit na lepší pokožku. Ale i na krevní oběh a látkovou výměnu má naše vířivka pozitivní vliv. Využít u nás můžete i finskou saunu. Horké páry Vás krásně uvolní.

Webové stránky

Na našem webu najdete kontakt na naše studio. Můžete se přes něj objednat do naše relaxačního studia.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup