Nespočet otisků

Koupili jste si v běžném papírnictví razítko s obrázkem, jehož barva ale vydržela ostrá asi týden, a poté už vybledla a nedala se použít? Náš sortiment je vybaven polštářkem se speciální barvou, díky které můžete motiv natisknout třeba tisíckrát. Cena je sice o něco větší, než za jakou dostanete tento produkt v běžném obchodě, ale … Continue reading „Nespočet otisků“

Koupili jste si v běžném papírnictví razítko s obrázkem, jehož barva ale vydržela ostrá asi týden, a poté už vybledla a nedala se použít? Náš sortiment je vybaven polštářkem se speciální barvou, díky které můžete motiv natisknout třeba tisíckrát. Cena je sice o něco větší, než za jakou dostanete tento produkt v běžném obchodě, ale za to se skutečně vyplatí! Váš ornament tak bude jasný a všichni poznají, že se jedná o Vaše jméno!

Buďte o třídu výš než ostatní

Vyžaduje-li Vaše práce, respektive Vaše dokumenty, aby razítka byla ihned po natisknutí suchá, protože musíte natisknout mnoho papírů najednou a dá je ihned do složky nebo má být otisk neviditelný, můžeme Vám takové přání lehce splnit. Klientům totiž dodáváme jak klasické, tak tyto vysoce speciální barvy, z nichž některé můžete použít třeba i na plastový materiál, a přesto vydrží!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup