Módní potisk textilu

Jeden z dnešních „reklamních tahů“ je potisk textilu. Naše firma se touto činností zabývá a nabízí nejen kvalitní potisk, ale také kvalitní materiál a textil pro tisk určený. Na trhu působíme již 15 let a patříme mezi jedničku díky nabízeným službám. S dobou také rostou požadavky na kvalitu a design. Proto jsme začali spolupracovat se … Continue reading „Módní potisk textilu“

Jeden z dnešních „reklamních tahů“ je potisk textilu. Naše firma se touto činností zabývá a nabízí nejen kvalitní potisk, ale také kvalitní materiál a textil pro tisk určený.
Na trhu působíme již 15 let a patříme mezi jedničku díky nabízeným službám. S dobou také rostou požadavky na kvalitu a design. Proto jsme začali spolupracovat se zahraničními firmami jako jsou Cofee a Gor factory a firmami zabývající se potiskem. Náš výsledný produkt je velice kvalitní, moderní, ve výběru mnoha barev a velikostí. Potisk textilu je realizován velmi rychle, protože dostupnost materiálu je ideální. Po obdržení Vašeho graficky zpracovaného návrhu a zpracování cenové nabídky se začíná pracovat na potisku. Realizujeme vše na jakékoliv místo textilu.

Výsledný efekt

Kvalitní potisk textilu nabízí spousta firem. Doporučujeme přihlédnout ke zkušenostem a kvalitě materiálu námi používaného a máte vyhráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup