Když přijdete nakoupit k nám, určitě neprohloupíte

Výběr rolet je u nás opravdu velký. Můžete si vybrat materiál, i barvu. Vyrábějí se z hliníku, nebo z oceli. Mají proto velkou odolnost proti všem povětrnostním vlivům. Ani kroupy jim neuškodí. Je to zároveň i bezvadná ochrana proti zlodějům. Ti si předem vloupání rozmyslí, když uvidí, jak je okno a dveře zabezpečeno. Naše firma … Continue reading „Když přijdete nakoupit k nám, určitě neprohloupíte“

Výběr rolet je u nás opravdu velký. Můžete si vybrat materiál, i barvu. Vyrábějí se z hliníku, nebo z oceli. Mají proto velkou odolnost proti všem povětrnostním vlivům. Ani kroupy jim neuškodí. Je to zároveň i bezvadná ochrana proti zlodějům. Ti si předem vloupání rozmyslí, když uvidí, jak je okno a dveře zabezpečeno.

Naše firma udělá všechno za vás

Naši zaměstnanci přijedou k vám domů, a změří okna a dveře. Podle rozměrů se rolety vyrobí. Když je výroba hotová, přivezou vám je domů, a namontují. Vy nebudete muset se starat o odvoz, ani o montáž. Všechno uděláme za vás, a vy budete jenom přihlížet, jak nám jde práce dobře od ruky. Určitě budete s naší prací spokojeni. Máme v tom dlouholetou praxi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup