Jsou k pronajmutí i na víkendy

Za námi mohou přijít i ti z vás, kteří byste měli zájem využít naše chaty a chalupy o sobotách a nedělích. Budou vám k dispozici. Stačí si je u nás objednat. Některé jsou v horách, jiné zase na samotě u lesa, další u vodních toků. Lokalit je celá řada. Je jenom na vás, kterou si … Continue reading „Jsou k pronajmutí i na víkendy“

Za námi mohou přijít i ti z vás, kteří byste měli zájem využít naše chaty a chalupy o sobotách a nedělích. Budou vám k dispozici. Stačí si je u nás objednat. Některé jsou v horách, jiné zase na samotě u lesa, další u vodních toků. Lokalit je celá řada. Je jenom na vás, kterou si vyberete. Dobře si v nich odpočinete, zbavíte se zbytečného stresu a nabudete nových sil.

Můžete s námi strávit velikonoce

Pronajímáme chaty a chalupy i na velikonoce. Možná, že by se vám to líbilo. Můžete se informovat, kde přesně to bude. Prožijete je v klidu a uprostřed své rodiny. Doufáme, že této možnosti alespoň někteří z vás využijete. Bude na vás čekat hezká příroda a klid. Domů se vrátíte dobře odpočati a budete na ně dlouho vzpomínat. Budete-li mít zájem, objednejte si svůj pobyt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup