Došly Vám nápady?

Nechcete navštěvovat cizí kraje? Jste dobrými vlastenci a chcete zase poznat něco víc z Vaší rodné země? Máchovo jezero chatky Vám jsou plně k dispozici. Osada s ohništěm na kterém si můžete opékat buřt rohlíky nebo dokonce ovoce a gril, kde se maso bude šťávičkou jen lesknout? Zábava, kterou jste už dlouho nezažili? Volejbalový turnaj … Continue reading „Došly Vám nápady?“

Nechcete navštěvovat cizí kraje? Jste dobrými vlastenci a chcete zase poznat něco víc z Vaší rodné země? Máchovo jezero chatky Vám jsou plně k dispozici. Osada s ohništěm na kterém si můžete opékat buřt rohlíky nebo dokonce ovoce a gril, kde se maso bude šťávičkou jen lesknout? Zábava, kterou jste už dlouho nezažili? Volejbalový turnaj či souboj v minigolfu? To vše u nás najdete a nudou zde určitě neumřete.

Cítit se jako doma.

Dovolená, ze které se Vám nebude chtít domů je tady! Místo, kde naleznete hledaný klid, čerstvé ovzduší, kde se krásně provětráte a příjemné prostředí, kde Vám nebude nic chybět. Hygienu zde určitě nezanedbáte, jelikož sprchy jsou plně využitelné a na jídle si pochutnáte! Vyzkoušet si můžete jízdu na barevných šlapadlech a roztomilých loďkách nebo dokonce skákání na trampolíně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup