Domy podle Vašeho přání

jsou velmi moderní domy, při jejichž výstavbě bylo z velké části využito právě dřevo. Jsou tedy právem označovány za tzv. ekologické domy. Dřevostavby jsou velmi elegantní a zejména úsporné, dokonale tepelně i akusticky izolují. Jejich výstavbu jsme schopni zajistit ve velmi krátké době (standardně 10 až 14 týdnů, pouze v případě složitějších staveb se může … Continue reading „Domy podle Vašeho přání“

jsou velmi moderní domy, při jejichž výstavbě bylo z velké části využito právě dřevo. Jsou tedy právem označovány za tzv. ekologické domy.

Dřevostavby jsou velmi elegantní a zejména úsporné, dokonale tepelně i akusticky izolují. Jejich výstavbu jsme schopni zajistit ve velmi krátké době (standardně 10 až 14 týdnů, pouze v případě složitějších staveb se může tento termín prodloužit).

Dřevostavby – 3 základní varianty výstavby

Naše společnost Vám nabízí 3 základní varianty výstavby dřevostavby. První variantou je kompletní hrubá stavba, druhou je výstavba před dokončením a třetí je výstavba domu na klíč. Popis vybavení každé této varianty najdete na našich internetových stránkách a v případě dotazů jsme Vám samozřejmě k dispozici.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup