Dokonalá stěna bez nábytku

Bílá i s pastelovým nádechem dokonce i se speciální škrábanou omítkou. Každá volná zeď je určená k něčemu jedinečnému a v tomto případě přímo vyzývá k obrazům na stěny v nové technologii, kterou Vám představujeme. Speciální tisk na plátno a některé další materiály je vrcholem dokonalosti, nahlédněte. Špičková kvalita a přitom originál Technologie, se kterou … Continue reading „Dokonalá stěna bez nábytku“


Bílá i s pastelovým nádechem dokonce i se speciální škrábanou omítkou. Každá volná zeď je určená k něčemu jedinečnému a v tomto případě přímo vyzývá k obrazům na stěny v nové technologii, kterou Vám představujeme. Speciální tisk na plátno a některé další materiály je vrcholem dokonalosti, nahlédněte.

Špičková kvalita a přitom originál

Technologie, se kterou se tvoří celé kolekce, je skutečně špičková a tím vytváří originál na úrovni ručního díla umělce. Určitě Vám nic nebrání vlastnit obraz coby dědictví nebo sběratelský kousek a přitom mít úžasnou abstraktní kompozici z pláten několika rozměrů v otevřeném prostoru, kde Vám vytvoří nenápadný přechod z haly do pokojů. Podle motivu zůstanou místnosti vzdušné a nepřeplněné dekoracemi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup