Americká hypotéka vám pomůže s konsolidací úvěrů

Často se stává, že si půjčíme peníze na novou televizi, na nábytek, následně splácíme auto, nebo pračku. V jednu chvíli nám může výše měsíční splátky přerůst únosnou mez a nezbývá nám dostatečná částka pro placení běžných nákupů a potřeb. V takovou chvíli je vhodné, zvolit odpovídající finanční nástroj, který vám umožní sloučit několik nevýhodných půjček do jedné … Continue reading „Americká hypotéka vám pomůže s konsolidací úvěrů“

Často se stává, že si půjčíme peníze na novou televizi, na nábytek, následně splácíme auto, nebo pračku. V jednu chvíli nám může výše měsíční splátky přerůst únosnou mez a nezbývá nám dostatečná částka pro placení běžných nákupů a potřeb. V takovou chvíli je vhodné, zvolit odpovídající finanční nástroj, který vám umožní sloučit několik nevýhodných půjček do jedné větší, s nižší úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti. A splatnost si můžete zvolit tak, aby vám co nejvíce vyhovovala a měsíčně vás tolik nezatížila. Klidně i na desítky let.

Půjčka pro každého

Ne každý je schopen vyhovět přísným pravidlům bankovních institucí při žádostech o úvěr. Někdy hraje roli vyšší věk, někdy to, že jsme v minulosti přečerpali limit na kontokorentním úvěru a někdy bohužel nejsme schopni doložit příjmy, které máme z podnikání. Ve všech uvedených případech jsme pro banku rizikový klient a naše žádost o úvěr bude zamítnuta. U nás vám toto riziko nehrozí. Prohlédněte si, jaké výhody má úvěr zvaný americká hypotéka. I vám bude vyhovovat flexibilní splácení s možností kdykoliv splatit dříve. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup